MISTRZOSTWA POLSKI

W TRÓJBOJU WĘDKARSKIM

Zapisz się na newsletter

Mistrzostwa Polski w Trójboju wędkarskim

Mistrzostwa Polski w Trójboju Wędkarskim to wyjątkowa szansa by sprawdzić się we wszystkich trzech najważniejszych wędkarskich dyscyplinach! Tu nie wystarczy być dobrym spinningistą by wygrać! 

Mistrzostwa Polski w Trójboju Wędkarskim odbędą się na łowiskach Doliny Charlotty w dniach 21-22.09.2019r.

Zupełnie nowa formuła tegorocznych zawodów stawia przed wędkarzami wyzwania, jakich dotąd podjąć jeszcze nie musieli! Tu liczy się wszechstronność. Zawodnicy wezmą udział w dwudniowych zmaganiach o tytuł Mistrza Polski - swoich sił spróbują w spławiku, spinningu oraz metodzie gruntowej! 

Nagradzamy nie tylko zwycięzców klasyfikacji generalnej - ale także pierwsze trzy miejsca w każdej z dyscyplin, gdzie oprócz nagród rzeczowych o dużej wartości zdobyć można tytuł Mistrza Doliny Charlotty 2019!

Nasze łowiska obfitują w przeróżne gatunki ryb, zarówno spokojnego żeru, jak i drapieżnych. Pływają tu Karpie, Amury, Jesiotry, Leszcze, Płocie, Karasie, Liny, Szczupaki, Sandacze i Okonie! Nastawcie się na dwa dni konkretnego łowienia!

W tegorocznej edycji znanych już zawodów pojawi się kilka nowości - przede wszystkim, zmieniamy formułę nagród! Do grona naszych sponsorów dołączają znane i cenione firmy z branży wędkarskiej, które fundują dla was sprzęt oraz upominki!

ZAPISZ SIĘ! To banalnie proste!
By zapisać się na zawody wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy online, 

bądź przesłać nam skan wypełnionej karty. Linki do obu znajdziecie poniżej:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA

A tak o Łowiskach Doliny i samym Hotelu opowiadał nasz gość Tomek Lewandowski z popularnego kanału "FishingWithAce":


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij